Občerstvení pro návštěvu

Mají se dostavit hosté a vy nevíte, co připravit za pohoštění? Záleží vám na tom, aby si návštěva pochutnala a obdivovala vaše nachystané dobroty? Dívejte se a inspirujte se. Tipy na obložené mísy, saláty a jednohubky.


Jak postupovat
Je důležité si předem promyslet a sepsat, jaké občerstvení a z jakých surovin budete pohoštění vytvářet. Je dobré se podívat na nějaké obrázky už hotových studených talířů, obložených mís a třeba i salátů. Tím získáte trochu představu o tom, co můžete zkusit udělat. Lepší také je, mít zvolené více variant, protože se může stát, že v obchodě nebudou mít zrovna všechno. Pak vám nezbude nic jiného, než honem rychle měnit plány a vymýšlet jiné pokrmy. Tím pádem na nějaké suroviny můžete v obchodě zapomenout.

Takže, když budete dobře připraveni, nic vás nepřekvapí a s občerstvením sklidíte úspěch.

Sýry na cateringových miskách
Nakládané balkánské sýry a olivy.

Dva druhy salátů v mističkách s víčky
Salát s nakládanou červenou řepou, balkánským sýrem a pestem z bazalky, olivového oleje a ořechů. A salát s mozarellou, rajčaty, černými olivami a bazalkovým pestem.

Obložená mísa a bambusová napichovátka
Mini mozzarelky, cherry rajčata a čerstvá bazalka. Uzený sýr, mini pareničky, sýr niva a zelenina.

Obložený tác a bambusová napichovátka
Dva druhy hermelínů s bylinkami a chilli papričkou. Dále mini pareničky, uzený sýr, balkánský sýr se zelenou olivou a zelenina.

Různé pochoutky na zahnutých cateringových lžících
Krabí salát s jablky, schwarzwaldská šunka s jemným krémem, kozí sýr s ořechy, játrová nádivka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *